Celej život je jeden velkej vtip

21. prosince 2011 v 21:01 | Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku |  Bla, bla, bla...
"Předvánoční stres". Fuj. Ještě, že už mám nakoupený všechny dárky. Ale o tom tu přece psát nechci.

Vlastně mám pořád pocit, že se nic neděje, ale vono se docela děje. A je to vtipný. Je vtipný, když si úplně v klidu pijete pivo v hospodě a najednou vidíte ve dveřích člověka se svítivě zelenou bundou a čepicí. A neuvědomujete si, že je to vlastně pojicajt a že vám ani nebylo patnáct a tudíž jste docela v prdeli. Pak vám to pomalu dojde, zmrzne vám úsměv na rtech a jediný, co vás napadne, je "Kam kurva zdrhnu?" Poté si uvědomíte, že nikam asi zdrhnout nemůžete. Představíte ai ksichty vašich rodičů, kterým přijde dopis od fízlů. Pak se začnete smát. Pak se vás ten policajt zeptá na adresu a všechny osobní údaje, vy mu je poslušně nadiktujete, i když byste mu vlastně klidně mohli říct cizí jméno. Pak instinktivně sáhnete po tom pivu, co stojí před váma na stole, přičemž si uvědomíte, že ten policajt stojí vedle vás a že by asi nebylo uplně chytrý se před nim napít toho piva, že jo. Položíte pivo na stůl. Policajt vás vyzve, abyste šli dejchnout. Naměří to 0.0, protože v sobě naštěstí vlastně skoro nic nemáte. Zjistíte, že jeden z těch policajtů poslouchá metal. To už se smějete naplno.

Aneb zážitek včerejšího dne. Řeknu vám, že střídání emocí v tak rychlym intervalu už jsem dlouho nezažila. Ale když na to tak vzpomínám, myslim, že ten smích tam převládal.

A co je ještě vtipný? Vtipný je, když máte (namyšlenej a sebevědoměj) pocit, že se vás nejspíš pokouší "sbalit" jeden z vašich nejlepších kamarádů. A že to dělá uplně stejným způsobem jako kdysi vaší nejlepší kamarádce. A že se vám líbí ten pocit, že se (asi?) někomu líbíte, ale s tim klukem nic mít nechcete, protože vám to přijde děsně divný. A že fakt nevíte, co byste udělali, kdyby vám začal psát, že vás miluje. A když vás furt ten doytčnej objímá a vám to nevadí, ale řikáte si, že když to budete "opětovat", bude si ještě myslet, že ho taky chcete. Prostě fakt nevim, co mám dělat. Asi tomu nechám volnej průběh. Vono to nějak dopadne. :D

Achjo, je to kurva složitý.

Ale hlavně VTIPNÝ.
 


Komentáře

1 Jane Jane | Web | 21. prosince 2011 v 21:05 | Reagovat

Přesně tak... :D

2 Bjela Bjela | Web | 5. ledna 2012 v 20:25 | Reagovat

To se my ěšťe neztalo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.