O mém víkendu aneb Je tady podzim!

20. září 2011 v 20:55 | Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku |  Bla, bla, bla...
... v celé své "kráse" - společně s rýmou, kašlem a bolestmi v krku. A zimou. (Sbohem nohy bez punčocháčů a ruce bez rukávů od mikin). Taky s brzkou večerní tmou a pozdním ranním svítáním. Ale konec stěžování. Na týhle fotce vypadá podzim docela pěkně, ne?
No nic... Jak jste si jistě všimli, v nadpisu se zmiňuju o jakémsi víkendu. Jak jste jistě uhodli, myslim tenhle víkend. Byl super! Užila jsem si posledních jakžtakž počasím přijatejných dnů. V pátek jsem byla na koncertě v jednom zakouřenym klubu. Bažina. Tak se jmenoval. Většina lidí po takových akcích řiká "Už nikdy nebudu pít". To já ne. Je to blbost a stejně bych to nesplnila. A navíc já (zatím :D) nechci přestat pít. Abych to uvedla na pravou míru, já nejsem žádnej alkoholik. Jenom příležitostně, samozřejmě. No ale zpátky k věci. Já po takových akcích říkám "Už nikdy nebudu pít na lačno". A zase abych to uvedla na pravou míru - není to kvůli tomu, že by mi bylo snad špatně z toho, že jsem toho moc vypila. Ale já měla takovej strašnej hlad, že se mi opravdu udělalo špatně. Ale jenom z toho hladu. A jídlo bylo v nedohlednu. První, co jsem po těch nevimkolika vytrpěných hodinách snědla, byla kobliha asi v 10 hodin ráno. 9 hodin bez jídla! (Přžibližně, možná, že ještě víc.) A já to přežila.

No a sobota ta byla taky zajímavá. Sestřenice nám (asi 6 lidem dohromady) o prázdninách navrhla, jestli bysme se nechtěli někdy sejít dohromady, všichni. Samozřejmě jsem souhlasili, ono taky proč ne, že jo? Navrhla, že společně všichni půjdem na Ladronkafest 2011. Pak se ale zjistilo, že všichni kromě mě a sestřenky nemůžou. Tak jsme šly samy.

Řikala jsem si, že to asi nebude nic moc, když tam maj bejt nějaký hoperský moderátoři atd. Ono to taky ze začátku nic moc nebylo, kromě toho, že jsme tam potkaly docela dost známých lidí. Už docela znuděný jsme si povídaly někde na trávě v parku. Pak tam přiběhla taková parta a jeden z nich nás táhnul k pódiu s tim, že máme jít fandit. Tak jsme teda šly, konečně nějaká akce. Pak se to seběhlo docela rychle. Ten kluk byl asi dost ožralej, protože mě začal líbat. Fakt jsem se v první chvíli docela lekla. Řikala jsem si, co to kurva dělá. :D

Jenže potom se mi udělalo blbě, protože jsem snědla moc sýrovejch tyčinek a musela jsem odejít. Štve mě to, ani jsem se s tim klukem nerozloučila. Nemám na něj žádnej kontakt. Vlastně si už ani pořádně nepamatuju, jak vypadal v obličeji.

Fakt by mě zajímalo, kdo to byl. Ale doufám, že funguje moje teorie, že kdyby jsem ho měla najít, tak ho najdu. Jestli ho nenajdu, je to pro mý dobro.

(Ale stejně mě sere, že nevim, kdo to byl. :D)

Tak doufám, že ještě nějakej takhle zajímavej (a co ještě zajímavější?) víkend zažiju!
 


Komentáře

1 Jane Jane | Web | 20. září 2011 v 21:09 | Reagovat

Hm, líbat se s cizím člověkem, to i já dělám jen po celodenním popíjení poměrně velkého množství alkoholu. Začínáš se chovat hůř než já! :D
takových víkendů ještě bude!....

2 Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku | 20. září 2011 v 21:23 | Reagovat

[1]: :D. Doufejme.

3 Meggy Meggy | Web | 21. září 2011 v 10:52 | Reagovat

Byla jsem si celkem jistá, že tě tenhle víkend přinutí napsat sem zas po dlouhý době článek :D Doufám teda, že budeš pořád něco tak "super" zažívat, abych měla co číst ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.