Málo úchylnosti

6. června 2011 v 12:18 | Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku |  Bla, bla, bla...
Je to asi divný, ale jsem docela ráda, že máme IVT a já můžu konečně napsat nějakej článek. On se totiž můj velectěný, velevážený kamarád internet rozhodl, že mě chce co nejvíc naštvat a odmítá jakkoliv spolupracovat. Jednoduše řečeno - nefunguje.

Byla jsem teď o víkendu na chatě. Už od malička se tam kamarádim se třema holkama. Dřív jsme tam lítaly po lese a hrály si na Witch. Teď tam byla jenom jedna, tak jsme spolu měly "vážnější" rozhovor. Bavily jsme se o tom, že kluci jsou málo úchylný. Jakože se o nic nepokoušej. Ale fakt. Dobře, né, že bych chtěla, aby se při každý příležitosti pokoušeli se s náma vyspat, ale víte, jak to myslim ne?...

Asi si řikáte, že bysme se o něco mohly pokoušet my, co? Jenomže, to je přece všeobecně známo, že tohle kluci nemaj rádi. Když se můj otec vrátil v pátek z hospody, tak (netušim, jak ho to napadlo a nevim, proč) mi začal dávat rady "jak na kluky." :D Řikal, že klukům nesmíme nikdy dát najevo, že se nám líbí. Že oni musej bejt "lovci." Je to logický. Jenže oni se tak nechovaj.

Když má holka nějakou úchylnou narážku, tak se na ní hned všichni koukaj skrz prsty a řikaj :"Seš nechutná" nebo "Seš prase"... A když má kluk narážky, je to ok. Docela mi to vadí. Ale přece za tim klukem nepudu a neřeknu mu "hele, seš málo úchylnej". Dobře, mohla bych to udělat. Ale asi by to nemělo ten výsledek, kterej bych chtěla, aby to mělo.

Nejvíc mi vaděj ty typy, který maj plnou hubu drsnejch keců a když na to přijde, tak se najednou stáhnou. Pořád kecaj, jak se chtěj s tou a tou vyspat a když ta holka teda kejvne, tak najednou nemůžou.

Já nevim, jak vy, ale já mám narážky ráda. Nikdy jsem nebyla a nikdy nebudu mezi těma, který nazvou kluka debilem, když něco takovýho řekne. Vážně - přece kluci maj bejt nadržený a maj mít tyhle kecy ne?

Jenže to jim vysvětlete....
 


Komentáře

1 Jane Jane | Web | 6. června 2011 v 22:06 | Reagovat

No jo, ale to je právě ta smůla – vidím to na těch cestách z LT. Jdou dva (nejmenovaní) kluci a dvě (nejmenované) holky. Ty dva kluci se snažej o tu holku, která vypadá slušně, sundává jim ruku, když jí vezmou kolem pasu a kroutí hlavou, když čtou "sprosté" povídky. A ne o tu druhou (mimochdem, to jsem já), která se tomu s nima směje.

2 Jane Jane | Web | 6. června 2011 v 22:07 | Reagovat

"Kluci nemají rádi drsňačky. Kluci mají rádi dívky, které jsou jemé a koketují." (Joan Jett ve filmu The Runaways)

3 Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku | 11. června 2011 v 14:44 | Reagovat

[2]::D Achjo, já se tomu směju, ale ve skutečnosti mě to štve...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.