Já oslavuju, ty oslavuješ, on oslavuje

11. června 2011 v 14:33 | Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku |  Bla, bla, bla...
Oslava.

Tohle slovo poslední dobou řikám (nebo píšu) snad pořád. Ať už kamarádům nebo do deníčku.

Včera jsem na jedný takový oslavě byla. Nejdřív jsme šli do čajovny, kde si skoro všichni objednali pomerančovej džus. (Můžete hádat, CO jsem propašovala z baru mých rodičů :D Ale máma přece řikala, že si tu vodku, co nám zbyla z minulý oslavy můžu vzít, až půjdeme příště.) No a potom jsme se pokoušeli najít nějakou hospodu, kde (jak řekl jeden z těch, co tam byli do telefonu svojí mámě) "nemají problém s věkovou hranicí".

Je to celkem vtipný, že jediná hospoda, kde nám nalili, byla ta u naší školy. I když o tý je to známý. Ten chlap po nás chtěl, kdyby náhodou přišli pojicajti, tak máme vylejt piva a dělat, že si objednáváme. To by bylo fakt nenápadný, kdyby všude pod náma byly skrvny od piva. :D Ale naštěstí žádný policajti nepřišli. A ani jsme u školy nepotkali žádnýho učitele.

Bohužel jsem musela odejít už v deset, abych byla doma v 11. Tou dobou se totiž měli rodiče vrátit z divadla. Samozřejmě, že přišli až v jednu, takže kdybych přišla o hodinu pozdějc, ani by si toho nevšimli. No nic.

Ta cesta domů se mi strašně líbila. Zbožňuju letní noci. Čekala jsem u jednoho opuštěnýho nádraží na autobus. Nikdo tam nebyl a bylo tam až takový to děsivý ticho. Ale já jsem se cejtila tak nějak kouzelně. Celkem mě naštvalo, že přijel ten autobus, protože tam bych dokázala sedět hodiny.

Jestli to vyjde a já půjdu na Muzejní noc, tak zase pojedu v noci domů. A zase tam budu sedět. Už se na to těšim. :)
 


Komentáře

1 Jane Jane | Web | 11. června 2011 v 14:42 | Reagovat

Takže ty se těšíš ne na tu muzejní noc,a le na cestu domů?! :D No co, chápu tě. Vždycky všude jsou nejlepší cesty. Zvlášť v naší třídě, když všude jezdíme vlakem.

2 Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku | 11. června 2011 v 14:46 | Reagovat

[1]: Tak jsem to nemyslela. :D Těšim se na obojí. Ale jo, to je přesný. Když jsme jeli z lyžáku, tak jsem se nejvíc těšila na to, že pojedeme dlouho a navíc v noci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.