Může mi někdo říct proč?

18. května 2011 v 22:20 | Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku


Proč se všechny akce musej konat v jeden den?? Tuhle sobotu se totiž koná festival, kde budou SPS a Tři Sestry a moje soutěž v s tancovánim (na kterou bych samozřejmě nešla, kdybych věděla, že je ten festival. Jenže teď už je pozdě se z toho vykecat). Achjo. Jako by na nás chtěl někdo tam nahoře přivolat smůlu... Nejspíš jsme ho nasraly.

Ale my se přece nevzdáváme že jo? A navíc nevěříme v problémy. To znamená, že žádný problémy neexistujou. Jak jinak.

Hm, jako kdybych tomu věřila. Chtěla bych se tim řídit, ale neumim to. Pořád něco řešim. Ale snažim se, aby to vypadalo, že ne. Snažim se každýho rozveselit optimistickejma kecama. Snažim se, aby si všichni mysleli, že jsem "nad věcí."

Jenže nejsem. Snažim se ve všem hledat něco dobrýho. Ale ono je to těžký. Je to těžký, když je všechno, jak by řekla moje ctěná matička, tak moc komplikovaný.

A víte, co je na tom všem nejhorší? Já bych si vlastně ani neměla stěžovat. Vždyť bych měla bejt v podstatě ráda i za tohle. Jenže, my lidi už jsme takový, věčně nespokojený... Asi maj ti rodiče pravdu, asi si vážně ničeho nevážim. Asi. Ale já za to nemůžu.

WOW!

Já tohle vážně nechápu - vždycky se mi během psaní naštvanýho článku zlepší nálada. Ono je to samozřejmě dobře, ale je to zvláštní. Že by mi to vypisovávání se tak pomáhalo?

Rozhodla jsem se pro jednu věc - ať už to dopadne jakkoli, budu to brát tak, že to přece bylo k něčemu dobrý.
Protože to je přece moje životní heslo. A já nebudu nasraná jako idiot, nebudu si kazit tenhle víkend. Prostě nebudu!

Všechno zlý je k něčemu dobrý!

(Ha, tak přece jenom jsem optimista :D)
 


Komentáře

1 Jane Jane | Web | 19. května 2011 v 21:19 | Reagovat

Neříkala jsem, že se to vyřeší?

2 Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku | Web | 19. května 2011 v 21:51 | Reagovat

[1]: Řikala. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.